Nasz oferta

O przedszkolu

Nasze przedszkole posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Znajduje się w nim sześć  jasnych funkcjonalnych i bezpiecznych sal do zabaw i zajęć dla dzieci. Są one estetycznie urządzone, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Wyposażone są w zabawki, pomoce dydaktyczne odpowiednie do wieku. Sale służą do zabawy, pracy i odpoczynku.
 Znajdują się  również  sale sensoryczne oraz pomieszczenia bogato wyposażone w instrumenty  muzyczne i sprzęt gimnastyczny  oraz sprzęt audio. Przedszkolny budynek z trzech stron otacza plac zabaw, który jest ogrodzony i wyposażony w urządzenia terenowe umożliwiające rozwijanie motoryki przedszkolaków i podejmowanie radosnych zabaw na powietrzu.

Przedszkolna kuchnia serwuje dzieciom trzy urozmaicone, pełnowartościowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Dzieci są tu otoczone ciepłą i serdeczną opieką wszystkich pracowników

• Przedszkole "Na każdą pogodę"
    Ul. Marynarki Wojennej 22
    82-220 Stare Pole